Dział Informatycznej Obsługi Toku Studiów


Adres:
Katowice 40-007
ul. Bankowa 14
pokój 509, 514, 515, 516
Telefony:
(+48) 32 359 1311
(+48) 32 359 2104
(+48) 32 359 2165
 


Imie i nazwisko E-mail Telefon wew. Stanowisko
Łukasz Wachstiel lukasz.wachstiel@us.edu.pl 2498 Kierownik zespołu
Barbara Olszynka barbara.olszynka@us.edu.pl 2497 Wdrożeniowiec
Barbara Probierz barbara.probierz@us.edu.pl 2256 Wdrożeniowiec
Jolanta Szade jolanta.szade@us.edu.pl 2256 Wdrożeniowiec
Dariusz Kosiński dariusz.kosinski@us.edu.pl 2104, 1311 Wdrożeniowiec
Dariusz Szeremeta dariusz.szeremeta@us.edu.pl 2104, 1311 Wdrożeniowiec
Krzysztof Salamon krzysztof.salamon@us.edu.pl 2104, 1311 Wdrożeniowiec
Mateusz Falfus mateusz.falfus@us.edu.pl 2165 Programista wdrożeniowiec

 

Theme by Danetsoft and Danang Probo Sayekti inspired by Maksimer